Hangosítás

Profilunk:

Hangosítás

Több éves tapasztalattal vállaljuk különböző hangtechnikai szolgáltatások magas színvonalon való elvégzését – legyen az akár szólista vagy zenekari koncert, különböző kulturális események, konferenciák, illetve egyéb rendezvények hangosítása. Eszközparkunk korszerű, digitális keverőpulttal, és digitális, aktív PA hangrendszerrel rendelkezik.

Rendezvényhangosítás mellett archiváláshoz vagy a rendezvény anyagából történő kiadvány készítéséhez vállalni tudjuk azok teljes hanganyagának rögzítését, jelenleg 1-40 sávig.

Technikai felügyelet

A színpadtechnikára való szélesebb rálátással (színpad, hang, fény, AV technika), – hangtechnikai szolgáltatáson kívül – vállaljuk az előadások technikai felügyeletét, azok zökkenőmentes, forgatókönyvszerű lebonyolítását, a műszaki stábbal és a fellépőkkel való kapcsolattartást, a megrendelői igények és a megvalósítási lehetőségek tükrében.

Egy rendezvény technikai felügyeletével szakmai hozzáértésünk révén a megrendelőnek időt, energiát, költségeket takarítunk meg – mivel a segítségünkkel azt a szolgáltatást fogja kapni amit valóban megrendelt, azokkal az eszközökkel, amelyekkel az maradéktalanul megvalósítható, olyan gördülékenyen, amennyire emberileg lehetséges. Segítségünkkel, megfelelő műszaki szervezéssel egyeztetjük a fellépők és a megrendelő igényeit a technikai személyzettel, illetve részt veszünk a rendezvény lebonyolításában.

 

Referenciáink:

Hangosítás

Zenekarok és előadók koncertjei:

Agócs Gergely, Alle Kamaraden Blaskapelle, Ágas-bogas együttes, Berecz András, Berka Együttes, Boanergész, Bodza Klára, Borsa Együttes, Dóra Áron, Dsupin Pál, Enyedi Ágnes, Forró Cappuccino, Góbé Zenekar, Hobo, Hungária Népi Együttes, Ifjú Szívek (Szlovákia), Joana Amendoeira (Portugália), Lipták Dani, Magyar Dudazenekar, Parapács Zenekar, Rojtos Zenekar, Salamon Soma, Ségercz Ferenc, Sidera Együttes, Szalonna és Bandája, Takács Tamás DBB, Talitha Kumi, Tóth Lilla, Tündök Zenekar, Utrecht Student Orchestra, Üsztürü Zenekar.

Előadások, fesztiválok, színházi produkciók:

A bűvészet mesterei (bűvészshow), Amerikai Nagykövetség (gálaműsor), Balassi Te: Ládafia (táncelőadás), Balatonfüredi Nemzetközi Gitárfesztivál (-Guinnes Rekord koncert-), Bekecs TE: Hamupipőke (táncelőadás), Boanergész (koncert+soksávos felvétel), Bolgár Nagykövetség (gálaműsor), Budai Fonódó Villamos projekt (gálaműsor), Budapest Bank (színházi matiné), Cairo! gála, Csángó Menyekező (táncelőadás), Egyiptomi Nagykövetség (gálaműsor),  Egykérdés (fesztivál), Felszállott a páva tehetségkutató gálaműsora (Duna TV, élő adás) és Páva gálaműsor sorozat,  Folytköv (fesztivál), Fóti Népművészeti Szakiskola vizsgaelőadásai, Ifjú szívek: Magyar tánciskola (táncelőadás) Hontalanítás (táncelőadás), Ifjúsági Néptáncantológia,  Kolor fesztivál, Koreai Kulturális Központ (gálaműsor), Külügyminisztérium (gálaműsor), MEKDSZ Téli tábor, Mozgás Éjszakája (4 helyszín: Jóga, Harcművészet, Asztali tenisz, Súlyemelés), Nemzeti Kulturális Alap (gálaműsor), Nemzetiségi Gála, NOE-Aranylakodalmas, Palesztin Nagykövetség (gálaműsor), Remény Kis Emberei fesztivál, Sziget, Szófia Művészeti Egyesület – Goethe: Zöld kígyó (színielőadás), Táncba rajzolt mozdulat Hommage à Balladák könyve (táncelőadás), Táncvásár (néptáncgála), Távol van-e a távol kelet? (Ázsiai kulturális fesztivál), Udvarhely néptáncműhely: A köz (táncelőadás) Tündér Erzsébet (táncelőadás), Világtánc fesztivál.

Konferenciák és egyéb előadások:

Beke Márton (konferencia), BELLA Projekt (konferencia), Emberi Erőforrások Minisztériuma (konferencia), ETV ( hang és videószerkesztés) Falusi és Agroturizmus Országos Szövetsége (sajtótájékoztató), GYEMSZI nyitórendezvény (konferencia), Hagyd már abba! (sajtótájékoztató) (rendezvény), Jungheinrich céges születésnap, Keep Swinging Egyesület: Tánctörténeti előadások, Kultúrházak éjjel-nappal (konferencia), MSD gyógyszerkutató (konferencia), Nyugat itthon (sajtótájékoztató), Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda (konferencia), R.E.D projekt (nemzetközi konferencia).

Táncegyüttesek fellépései:

Angyalföldi Vadrózsa Táncegyüttes, Bartók Táncegyüttes, Bekecs Néptáncegyüttes, Bem Néptáncegyüttes, Bihari János Táncegyüttes, Cédrus Táncegyüttes, Corvinus Közgáz Néptáncegyüttes, Csillagszemű Táncegyüttes, Fáklya Horvát Művészegyüttes, Hargita Nemzeti Székel Népi Együttes (Románia), Háromszék Táncegyüttes (Románia), Hungária Népi Együttes (Rajkó), Jászság Népi Együttes, Jókai Néptánccsoport, Kincső Néptáncegyüttes, Kuttyomfitty Társulat, Magyar Táncművészeti Főiskola, Maros Művészegyüttes, Mugunghwa Táncegyüttes, Nagyvárad Táncegyüttes (Románia), Nieto Mercedes, Pergő Hagyományőrző egyesület, Pi-Cool Sportegyesület, Rakonca Néptáncegyesület (Szlovákia), Rákospalotai Szilas Néptáncegyüttes, Róna Táncegyüttes (Szerbia), Szentendre Táncegyüttes, Tanac Néptáncegyüttes, Udvarhely Néptáncműhely,  Ürömi Öröm Táncegyüttes.

Technikai felügyelet

Bozsik Yvette: Csizmás Kandúr (táncelőadás), Budapest Táncszínház: Diótörő (táncelőadás), Holle anyó (táncelőadás), Fehér&Matisse (táncelőadás), 80 nap a föld körül (táncelőadás), Duna Művészegyüttes: Csodaszarvas (táncelőadás) Feketetó (táncelőadás), Fitos Dezső Társulat: A láda titka (táncelőadás), Herencsár Viktória: Újévi cimbalomkoncert, Huun Huur Tu (koncert),  Színész legendák (előadás), Mauri DMC (kulturális program), National Guo Guang Opera (show, kínai opera), Showcase (koncert), Szabó Balázs Bandája (koncert), Vackor (táncelőadás).